جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

031-33373187

مکان های گردشگری تایلند

مکان های گردشگری تایلند

مکان های گردشگری تایلند

برای سفر به سرزمین رویایی تایلند، با تهیه یک بلیط وانتخاب پروازی عالی و برنامه ریزی دقیق، خاطرات به یاد ماندی را تا آخر عمر در دل و ذهنتان حک کنید.
تایلند، با طبیعت زیبا و بکر خود، مورد توجه همه، مخصوصا سازندگان فیلم های هالیوودی وهمچنین گردشگران سراسر دنیا قرار گرفته است.

گراند پالاس تایلند

بنای زیبا و خیره کننده گراند پالاس که در بانکوک واقع شده یکی از مهم ترین جاذبه های تایلند می باشد. گراند پالاس به طور دائم به مدت 150 سال محل سکونت حکمرانان و پادشاهان تایلند بوده. معماری زیبای این بنا باعث شده تا گردشگران را مسحور و دل کندن از این بنا برایشان سخت باشد. تمامی دولتمردان به همراه زن و فرزندانشان در این مکان سکونت داشته اند، نکته که هنگام مراجعه به این مکان باید رعایت کنید این است که باید با لباس متناسب با شئوناتشان به این مکان بروید وگرنه اجازه ورود به شما داده نخواهد شد.

گراند پلاس تایلند

خلیج فانگ نا، شهر پهانگ نگا، شمال پوکت

در شمال شرقی جزیره پوکت، خلیجی بسیار زیبا با زیبایی خیره کننده آماده پذیرایی از توریست ها می باشد، که منحصر به فرد بودن آن در جهان معروف است و دلیل این منحصر به فرد بودنش صخره های سر به فلک کشیده آهکی ست که در دل آبهای زمردین این خلیج جای خوش نموده. دو جزیره معروف این خلیج جزیره جیمز باند و کوپانی میباشد. رفتن به دل این خلیج با قایق واتوبوس دریایی میسر میباشد که با توجه به توقف های برنامه ریزی شده ای که برای احساس بیشتر زیبایی این تفریحگاه برای شما در نظر گرفته شده، لحظه های زیبایی را برای شما رقم می زند.

خلیج فانگ نا، شهر پهانگ نگا، شمال پوکت

جزایر سیمیلان، شهر پهانگ نگا، غرب روستای خااو لاک

برای رسیدن به این مجموعه، که متشکل از صخره ها و جزیره های منحصر به فردیست، اگر از ساحل استان پهانگ نگا، اقدام به رفتن کنید با قایقهای موتوری سریع السیر، در زمانی تقریبا نزدیک به نود دقیقه، و در صورت انتخاب قایق های معمولی کندرو و همچنین حرکت از جزیره پوکت، برای رسیدن در زمانی معادل هشت ساعت یا شاید کمی بیشتر به مقصد خواهید رسید. باتوجه به اینکه در سال 1982 این منطقه به عنوان پارک ملی دریایی نامگذاری شده انتظار میرفت مورد توجه بیشتری واقع شود. ولی هنوز به همان گونه تقریبا دست نخورده باقی مانده است و شاید همین بکر بودن این مجموعه، و همچنین ماهی های گرمسیری که در آب هایی که این مجموعه را احاطه کرده و همچنین مرجانهای رنگانگ و منظره بسیار زیبای زیر دریایی این منطقه و لذت بهترین غواصی جهان که خاطره انگیز ترین قسمت این سفر میتونه برای همه باشه، باعث شده تا توریست ها سختی بازدید از این مجموعه را به جان بخرند.

جزایر سیمیلان

مجموعه بازارهای شناور در تایلند

بازارهای شناور رنگارنگی که همه ما اگر اسمش را نشنیده باشیم، ولی حتما برای یکبار هم که شده تصویر آن را دیده ایم (که مورد توجه تمامی مجله ها و کتاب های گردشگری دنیا می باشد) یکی دیگر از دیدنی های این سفر است که در گذشته برای فروش نیازهای اهالی آن مناطق بوده، ولی امروزه فقط برای ارائه محصولات مورد نیاز توریست ها پابرجا مانده است. این اقلام که فروشندگان بازار برای جذب گردشگران و ارائه به آنها تهیه می نمایند، شامل میوه ها و همچنین سبزیجات گرمسیری، آب نارگیل که بسیار تازه میباشد، غذاهای محلی موجود در این مجموعهً شناور در قایق ها تهیه می گردد که باعث قابل توجه قرار گرفتن گردشگران می باشد. اگر میخواهید از دیدن این مجموعه زیبا و رنگین نهایت لذت را ببرید به کمک یکی از قایق هایی که با راهنما برای معرفی بازار به گردشگران آماده می باشند به دل این بازار بروید، و بهترین خوراکی ها و طعم های تایلند را تجربه کنید. نام بازارهای شناور بانکوک بازار تالینگ، بنگ کوویانگ و بازار خا می باشد.

مجموعه بازارهای شناور در تایلند

جزایر زیبای فی فی تایلند

اگر به دنبال تجربه یکی از مناظر خیره کننده دنیا هستید، با رفتن به این مجموعه جزایر یکی از این مناظر خیره کننده را تجربه خواهید کرد. فاصله جزایر فی فی با جزیره پوکت بوسیله قایق های معمولی، که رفتن با آن خالی از لطف نیست( می توان از مناظر طول مسیر نهایت لذت را برد) 90 دقیقه می باشد که همین مسافت با قایق های سریع السیر به نصف خواهد رسید. این مکان خارق العاده برای گذران تابستانی متفاوت گزینه مناسبی ست. اشکال خیره کنند صخره ها و همچنین کلاسیک بودن سواحل موجود در این مجموعه و موجودات دریایی که با رنگ های زیبایشان و بودنشان در آبهای به رنگ فیروزه، تابستان شما را منحصر به مفرد خواهد کرد، پس این مکان را از دست ندهید. فی فی دان و فی فی لِه نام این دو جزیره است. منطقه مسکونی که همه ساله مسافران فراوانی از سراسر جهان برای گذراندن یک تعطیلات متفاوت در سواحل جزیره فی فی دان به این منطقه می آیند شب زنده داری های فی فی دان است که شب های زیبایی را برای مسافران رقم میزند. زیبایی های این دهکده و جزیره با فرا رسیدن غروب آفتاب دوچندان می شود و تا پاسی از شب بدون کمترین خستگی و اینکه متوجه گذر زمان شوید ادامه خواهد داشت.

جزایر زیبای فی فی تایلند

چیانگ مای،کوه Doi suthep

مطمئنا بعد از شنیدن ضرب المثل ساده ولی پر از معنای متعارف بین تایلندی ها که میگن، اگر خائوسو (غذای محلی منطقه چیانگ مای) و کوه های (Doi suthep) را تجربه نکرده اید نمی توانید بگویید در چیانگ مای بوده اید، وسوسه خواهید شد به این منطقه برای دیدن و تجربه این دو بروید، بخشی از شمال غربی این شهر که از بالای این کوه قابل رویت است منظره بسیار چشم نوازی را خلق کرده است. اگر به قله بروید می توانید یکی دیگر از مناظر زیبای قابل مشاهده از بالای این کوه که همان شهر زیبای چیانگ مای است را برای همیشه در خاطر بسپارید. همچنین منظره زیبای این کوه در آسمان که از شهر چیانگ مای قابل مشاهده است از زیبایی های شب های این منطقه محسوب می شود. برخی نمادهای پادشاهی تایلند مانند معبد (Wat prathat) و همچنین کاخ (Bhubing palace) در این کوه سلطنتی بنا شده اند، که با دیدن این بناها از نزدیک، مسحور سلطنتی تایلند خواهید شد.

چیانگ مای

ساحل ریلی تایلند

در بین برترین جاذبه های گردشگری جهان، به ساحل ریلی خواهیم رسید، که از این ساحل به عنوان یکی از منحصر به فردترین و زیباترین مکان های گردشگری در تایلند یاد شده، باتوجه به اینکه این ساحل در قسمت جنوبی ساحل (Ao Nang) و در کناره دماغه صخره ای قرار گرفته، برای رفتن به این ساحل فقط میتوان از قایق استفاده کرد، در غیر اینصورت رسیدن به این مکان غیر ممکن خواهد بود. باتوجه به کوچک بودن این شبه جزیره، آرامش این ساحل شنی سفید و خیره کننده و صخره های آهکی و تالاب ها و غارهای منحصر بفرد، گردشگران را به شگفتی و امیدارد.

ساحل ریلی تایلند

شمال بانکوک، آیوتایا

آیوتایا که زخم خورده جنگ بین تایلند و کشور همسایه خود برمه بود، زمانی پایتخت تجاری و سیاسی تایلند محسوب میشد. تنها از او خرابه های سوخته باقی مانده است، با رفتن به این شهر به راحتی میتوان، درد مردم تایلند را در گذشته درک کرد.

شمال بانکوک، آیوتایا

پارک ملی تایلند

در ثبت جهانی یونسکو، مشاهده نام این پارک ملی باعث سرافرازی مردم تایلند گردیده. کوهستان سرسبز و دره های حاصلخیز و آبشارهای زیبای این منطقه، مکان مناسبی برای زیستگاه 320 گونه پرنده، 67 گونه از پستانداران، هزاران گونه گیاه می باشد.

پارک ملی تایلند
با سفر به تایلند تمام این زیبایی ها را از نزدیک لمس خواهید کرد و بدانید که با خرید بلیط یا تور تایلند از بلیط سل آغازگر یک سفر رویایی و خاطره انگیز خواهید بود.

حق انتخاب برای بهترین پرواز، از بین بالاترین آمار پرواز روزانه به تمام نقاط جهان، دلیل متمایز بودن سایت خدمات گردشگری بلیط سل از دیگران است.

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

منوی وب‌سایت

ابر برچسب ها

آخرین نوشته ها

  • هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد.