جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

031-33373187

تاریخچه شرکت

آژانس مسافرتی یکتا پرواز آیریک بیش از 8 سال است که در زمینه ی گردشگری فعالیت می کند و با اجرای تورهای گردشگری متنوع به اقصی نقاط جهان و ارائه ی رنج متفاوتی از قیمت ها در خرید بلیط سهم بزرگی از انتقال فرهنگ گردشگری را به خود اختصاص داده است.

آژانس یکتا پرواز آیریک خدمات متنوعی را در زمینه ی تورهای خارجی و داخلی، رزرو بهترین هتل ها در سراسر جهان با همکاری آژانس های معتبر دنیا به مشتریان عرضه و موفق به جلب رضایت مسافران خود شده است. آمار بسیار بالایی از خرید بلیط هواپیما توسط مشتریان این آژانس خوش سابقه افتخاری برای تیم فعال یکتا پرواز آیریک بوده و انگیزه ی مدیران و کارمندان این آژانس را در ارائه ی بهترین ها دو چندان کرده است.
همکاری گسترده با شرکت های اتوبوس رانی توسط این آژانس سبب سهولت در خرید بلیط اتوبوس از هر مبدا به هر مقصد و ارتقاء سطح کیفی در خدمات رسانی به مسافران و پاسخ به نیاز آنان شده است.

آژانس یکتا پرواز آیریک با داشتن بیش از ده ها همکار کار آزموده ی تمام وقت، همواره به دنبال تنوع و نوآوری بوده و بیشترین توجه را به بار فرهنگی تورها داشته است. برگزاری تورهای یک روزه و چند روزه در سطح های کیفی متفاوت متناسب با سلیقه و شرایط مالی هر شخص تخصص آژانس هواپیمایی یکتا پرواز آیریک است.
آژانس هواپیمایی یکتا پرواز آیریک با برگزاری بهترین تورها، رزرو بهترین هتل ها و ارئه ی بهترین قیمت ها در خرید بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما به عنوان آژانسی محبوب و مورد اطمینان و البته پیگیر در پاسخ گویی و رفع نیاز مسافران جایگاه ممتاز و ویژه ای در میان هم صنفی ها خود به دست آورده است.
تورهای خانوادگی آژانس یکتا پرواز آیریک باعث شده که مشتریان ما در طول سفر دوستان جدیدی پیدا کنند. هدف اصلی ما تهیه بهترین تور با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت برای مشتریان می باشد. به امید روزی که با تورهای با کیفیت در پیشبرد صنعت توریسم کشور کهن ایران گامی بلند برداریم.